مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون روغن مو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول روغن مو, آموزش تولید روغن مو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون روغن مو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل: formulsazan@yahoo.com


روغن مو چیست

بهترین گزینه برای تقویت و افزایش رشد موها روغن های گیاهی طبیعی است. روغن های طبیعی گیاهی حاوی مواد مغذی، ویتامین ها، اسیدهای چرب و املاح هستند و می توانند روغن های مفید برای موها باشند. عموما این چربی های مورد نیاز توسط غدد ترشح کننده سبوم که در لایه زیرین پوست سرتاسر بدن قرار دارند، تامین و تولید می شوند. اما گاها بنا به عوامل متنوع داخلی یا خارجی، میزان این ترشح کاهش پیدا می کند. این کمبود چربی، موجب بروز آسیب هایی جدی به مو خواهد شد. خشکی، شکنندگی، وز خوردن و موخوره از این دست آسیب ها هستند.

ویژگی های فرمول روغن مو فرمولسازان

1) رفع خشکی پوست سر

2) رفع موخوره

3) دارای خاصیت مرطوب کنندگی بسیار قوی

4) رفع شوره سر

5) حاوی عصاره های مختلف

6) دارای رایحه خوش

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از روغن مو

در یک روش روغن را با استفاده از قطره چکان روی پوست سر می ریزید و با نوک انگشتان پخش می کنید. سپس با استفاده از یک شانه دندانه درشت، که بهتر است چوبی باشد، پوست سر را برای مدت کوتاهی ماساژ می دهید. با این کار جریان خون در سطح پوست افزایش می یابد. این روش در مواردی استفاده می شود که قصد تقویت ریشه موها را داشته باشید.
روش بعدی بیشتر برای رفع خشکی و شکنندگی و موخوره استفاده می شود. در این حالت پس از شستن موها و زمانی که هنوز کمی نم دار هستند، چند قطره روغن روی کف دست خود می ریزید و ساقه موها را به آن آغشته می کنید.

مزایای استفاده از روغن مو

روغن تراپی مو، یک روش درمانی جایگزین برای درمان های شیمیایی همچون مزوتراپی، ویتامینه و پی آر پی و ... است. با انجام این روش شاهد ترمیم, تقویت و افزایش رشد موها خواهیم بود. در درمان موها با این روش، از روغن های گیاهی جوجوبا، روغن نارگیل، روغن آرگان و ... استفاده می شود. از آن جایی که این روغن ها جزء روغن های طبیعی هستند و پایه گیاهی دارند، سازگاری و اثر گذاری طولانی مدت تری نسبت به روش های درمانی دیگر دارند. روغن هایی که بر روی ساقه مو قرار می گیرند، با روغن های گیاهی که در کف سر و برای تقویت فولیکول های مو مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت اند.

معایب استفاده از روغن مو

یکی از معایب روغن مو, چربی باقی مانده روی موها است که برای بعضی از افراد آزار دهنده است. در واقع روغنی برای ساقه موها بهتر است که به درون آن ها نفوذ کند و مرطوبشان کند نه این که روی مو باقی بماند که وقتی این روغن را به موهای نم دار خود زدید، می توانید آن ها را با سشوار حالت دهید. حرارت باعث می شود روغن بیشتر به موها نفوذ کند و حالت شاداب و مرطوب به آن ها می دهد.