مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کرم ضد لک را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول کرم ضد لک, آموزش تولید کرم ضد لک,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کرم ضد لک

فرمول کرم ضد لک


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


کرم ضد لک چیست

پوست انسان در اثر عواملی نظیر تعییر هورمون ها, نور خورشید, بارداری و سایر عوامل محیطی دچار لک و آکنه می شود. بعضی از این لک ها برای مدت های طولانی روی پوست می مانند. کرم ضد لک یک محصول مراقبتی برای از بین بردن جای آکنه و جوش می باشد. این محصولات همچنین از برور لک جلوگیری می کنند.

نحوه عملکرد کرم ضد لک

این کرم ها حاوی هیدروکینون ها و ترکیباتی نظیر بومادران, نعنا, خطمی و ورونیکا می باشند که این ترکیبات رنگ سازی را در همان نقطه متوقف می کنند و پوست به رنگ طبیعی خود بر می گردد. ترکیباتی نظیر ویتامین C خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و به کاهش شدت رنگدانه ها کمک می کند. 

در واقع کرم های ضد لک, حاوی آربوتین هستند که آنزیم تیروزیناز را که مسئول تولید ملانین می باشد مهار کرده و به حذف لک ها کمک می کنند.

اسید سالیسیلیک محلول در چربی است و به بافت پوست نفوذ کرده و چربی ها و باکتری هایی که در این نواحی جمع شده اند را از بین می برد.

این کرم ها بافت سبک و بدون چربی دارند و به صورت یک لایه نازک روی پوست قرار می گیرد.

ویژگی های فرمول کرم ضد لک فرمولسازان

1) لایه بردار پوست

2) حاوی ترکیبات گیاهی

3) دارای خاصیت آنتی اکسیدانی

4) از بین برنده لک های قدیمی

5) روشن کننده پوست

6) مناسب برای انواع پوست ها

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از کرم ضد لک

ابتدا پوست خود را از چربی و آلودگی پاک کنید. سپس مقداری از کرم را با انگشت اشاره روی لک ها و یا تمام پوست بمالید تا جذب شود. بهتر است در دو نوبت صبح و شب این کرم ها را استفاده کنید. می توان بعد از این کرم ها از یک ضد آفتاب در هنگام صبح و یا یک سرم تقویت کننده هنگام شب استفاده کرد.

این محصولات را باید چند هفته به صورت روتین مصرف کرد تا نتایج آن ملموس باشد.

مزایای استفاده از کرم ضد لک

لک های پوستی سبب تیره شدن و ناهمواری پوست می گردد. این کرم ها با حذف لکه ها سبب روشن شدن پوست و جوان شدن آن شده و همچنین در طول زمان از بروز لک های جدید نیز جلوگیری به عمل می آوردند. این کرم ها التهابات پوست را کاهش داده و مانع ایجاد جوش می شوند.