مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو ضد ریزش مو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول شامپو ضد ریزش مو, آموزش تولید شامپو ضد ریزش مو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو ضد ریزش مو

فرمول شامپو ضد ریزش مو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


شامپو ضد ریزش مو چیست

نوعی محصول شوینده برای موهای آسیب پذیر که موجب کاهش ریزش مو می گردد. در شامپو های ضد ریزش مو علاوه بر مواد شوینده و حالت دهنده مقداری ویتامین و سایر ترکیبات از قبیل عصاره گیاهان، پروتئین و اسید های آمینه وجود دارد که به کاهش ریزش و تقویت موها می نمایند.

نحوه عملکرد شامپو ضد ریزش مو

 چنانچه ریزش مو ناشی از تولید بیش از حد سبوم باشد، می‌ توان از شامپو های ضد ریزش مو با پایه روغن درخت چای استفاده کرد. این شامپو ها برای تنظیم تولید سبوم و از بین بردن بقایای موادی تهیه شده‌ اند که مسدود کننده فولیکول‌ های پوست سر هستند. نتیجه این اثر، رشد موها است.

اگر به دلیل وجود عارضه‌‌هایی که باعث التهاب فولیکول مو می‌ شوند ریزش مو دارید، مواد گیاهی موجود در این شامپو ها می‌توانند در از بین بردن قارچ‌ ها و باکتری‌ های پوست سر به شما کمک کنند و باعث رشد سالم موهایتان شوند.

ویژگی های فرمول شامپو ضد ریزش مو فرمولسازان

1) تقویت کننده ریشه مو

2) جلوگیری از ریزش مو

3) حاوی ویتامین ها و مواد مغذی

4) تقویت کننده پیاز مو

5) مناسب برای انواع موها

6) پی اچ سازگار با پوست

7) عدم دو فاز شدن و ته نشینی

8) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو ضد ریزش مو

شامپو را متناسب با جنس موی خود انتخاب کنید. ابتدا موهای خود را خیس کرده و متناسب با حجم مو, مقداری شامپو بر روی مو ریخته و کامل پوست سر خود را ماساژ دهید. بعد از 10 دقیقه موهای خود را آبکشی کنید و در صورت نیاز دوباره تکرار کنید.

مزایای استفاده از شامپو ضد ریزش مو

 مواد موجود در شامپو های گیاهی که شامل انواع ویتامین ها, عصاره ها و سایر ترکیبات مفید و مغذی برای مو می باشد, موجب تحریک پوست سر و تغذیه ریشه مو می شود و این امر باعث پیشگیری از ریزش موها می شود. بهتر استاز شامپو های جاوی بیوتین جهت جلوگیری از ریزش م استفاده کنید.

معایب استفاده از شامپو ضد ریزش مو

شامپو های ضد ریزش مو بعد از 10 الی 15 دقیقه آبکشی می شوند, به همین دلیل ترکیبات موجود در آنها فرصت کافی برای جذب شدن به پوست سر را ندارند. همچنین مواد شیمیایی موجود در این شامپو ها, خود برای مو مضر هستند. پس بهتر است جهت جلوگیری از ریزش مو از مواد مغذی خوراکی استفاده گردد.