زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول چسب مژه, آموزش تولید چسب مژه,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون چسب مژه

فرمول چسب مژه


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


 مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanچسب مژه چیست

زیبا و بلند کردن مژه ها قطعا چهره شما را زیباتر می کند. ریمل ها و مژه های مصنوعی از جمله این محصولات هستند. برای چسباندن مژه های مصنوعی نیاز به چسب مژه می باشد.

چسب مژه با پوست بدن سازگاری دارد و به چسبیدن مژه روی مژه های پلک کمک می کند. تفاوت این چسب ها در مدت زمان ماندگاری و خشک شدن آن ها می باشد.

نحوه عملکرد چسب مژه

ماده اصلی چسب مژه سیانوالکریلات ها هستند که سبب چسبندگی قوی می شوند و سرعت خشک شدن بالایی دارند. متیل متاکریلات عاملی است که برای کمک به سیانواکریلات استفاده می شود و یک پیوند جامد طولانی مدت را تشکیل می دهد. بنابراین, این ماده سبب می شود که مژه ها برای مدت طولانی در جای خود باقی بمانند.

هیدروکینون به جلوگیری از سفت شدن چسب در بطری چسب کمک می کند و از سفت شدن چسب مژه جلوگیری می کند. این ماده در چسب مژه به مقدار بسیار کمی وجود دارد.

ویژگی های فرمول چسب مژه فرمولسازان

1) ماندگاری و دوام طولانی مدت

2) سرعت خشک شدن سریع

3) مقاوم در برابر آب و روغن

4) فاقد ترکیبات سمی نظیر سیانواکریلات

5) فاقد سوزش و خارش و قرمزی چشم

نحوه استفاده صحیح از چسب مژه

چسب مژه در هوای سرد, ضخیم و در هوای گرم رقیق می شود. سیانواکریلات موجود در چسب مژه در رطوبت سریعتر خشک می گردد, بنابراین رطوبت موجود در محیط اگر بین 45 تا 60 باشد بسیار مناسب می باشد. همچنین بهترین دما برای کار با جسب مژه دمای بین 65 تا 73 درجه می باشد.

جهت بهتر شدن نتیجه از چسب های مژه تازه استفاده نمایید.

برخی افراد مستقیما چسب را از تیوب به مژه می زنند و برخی آن را روی یک سطح تمیز می ریزند و سپس با استفاده از یک خلال مژه را به آن آغشته می کنند.

مزایای استفاده از چسب مژه

استفاده از مژه های مصنوعی سبب بلند و زیبا شدن مژه ها به طور موقت می شود. مژه های مصنوعی اگر با چسب با کیفیت به مژه ها چسبانده شوند می توانند برای مدت زیای روی چشم باقی بمانند و در مقابل تعریق و حرارت و چربی پوست مقاوم هستند.

معایب استفاده از چسب مژه

چسب های مژه به دلیل دارا بودن ترکیبات سمی, اگر از نوع بی کیفیت استفاده شوند سبب ایجاد گاز و سوزش و قرمزی چشم و ایجاد حساسیت در افراد می شوند. همچنین این چسب ها ممکن است سبب ریزش مژه ها نیز بشوند. همچنین چسب می تواند سبب تجمع باکتری ها و قارچ ها اطراف چشم شود.