مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون ژل ابرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول ژل ابرو, آموزش تولید ژل ابرو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون ژل ابرو

فرمول ژل ابرو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل: formulsazan@yahoo.com


ژل ابرو چیست

ژل مخصوص ابرو نوعی محصول آرایشی برای مرتب کردن و حالت دادن به ابرو است که حاوی ترکیبات مغذی برای فولیکول‌ های ابرو می باشد که می‌ تواند از ریزش آن نیز جلوگیری کند. همچنین ده دلیل وجود ویتامین ها و عصاره های مختلف استفاده از این ژل موجب رویش مجدد موها نیز کمک می‌ شود. این محصول با داشتن بافت ژله‌ ای به شما کمک می‌ کند تا ضمن استفاده از آن، حالت طبیعی ابرو های خود را حفظ کنید.

نحوه عملکرد ژل ابرو

در ژل ابرو ترکیباتی نظیر کربومر برای ایجاد حالت ژل استفاده می شود. برای تقویت ابرو از موادی نظیر روغن کرچک و روغن سیاه دانه جهت تقویت فولیکول مو و جلوگیری از ریزش استفاده می شود. پلی ونیل الکل نیز یکی دیگر از ترکیبات می باشد یک پلی مر محلول در آب است که سبب ایجاد حالت چسبندگی می گردد.

تفاوت ژل ابرو و سایه ابرو

ژل ابرو به دلیل حالت ژل بودن باعث حفظ حالت ابرو می گردد ولی سایه ابرو این امکان را ایجاد نمیکند. در عوض سایه ابرو موجب می شود بخش های خالی ابرو رنگ گرفته و ابرو پر به نظر برسد. تفاوت دیگر آن این است که بر خلاف ژل ابرو که ماندگاری طولانی دارد، سایه ابرو به راحتی پاک می گردد. همچنین سایه ابرو ممکن است موجب ریزش موها گردد ولی ژل ابرو حاوی مواد مغذی و تقویت کننده جهت روش و رویش مجدد ابرو ها است.

ژل های ابرو، موهای ابرو را براق می کند و زیبایی را دو چندان می کند، اما سایه ابرو معمولا ابرو ها را مات می کند.

ویژگی های فرمول ژل ابرو فرمولسازان

1) قدرت چسبندگی بالا

2) حالت دهنده قوی

3) عدم ایجاد سفیدک

4) تقویت کننده موهای ابرو

5) حاوی عصاره های مختلف

6) غلظت مناسب

7) ماندگاری بالا

8) فاقد رنگ

9) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از ژل ابرو

ابتدا ابرو ها را کاملا تمیز کنید، می توانید از یک دستمال پاک کننده آرایش یا پاک کننده آرایش استفاده کنید و روی ابرو های خود بکشید تا هر گونه آلودگی پاک شود.
ابتدا ابرو ها را برس کشیده تا از حالت آن مطمئن شوید و سپس با استفاده از برس مخصوص ژل ابرو، مقداری از آن را روی ابرو ها قرار داده و یک دقیقه اجازه دهید تا خشک شود.

مزایای استفاده از ژل ابرو

ژل ابرو باعث می شود ابرو ها پر پشت تر و مرتب تر و درخشان تر از حالت معمول به نظر بیایند که زیبایی را دو چندان می کند و همچنین ترکیبات و عصاره های مغذی موجود در ژل باعث تقویت و همچنین عدم ریزش موهای ابرو می شود.