مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو کرمی شیری را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول شامپو کرمی شیری, آموزش تولید شامپو کرمی شیری,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو کرمی شیری

فرمول شامپو صدفی شیری


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


شامپو کرمی شیری چیست

شامپو های کرمی و شیری نوعی محصول شوینده است و رنگ آن صدفی شیری می باشد و برای کسانی که به طور طبیعی موهای خشک و شکننده دارند, توصیه می شود. این فرمول برای تغذیه، حالت دادن و تقویت مو، در حالی که به آرامی آلودگی و آلاینده ها را از موها پاک می کند، ساخته شده است و موها را نرم و درخشان می کند.

نحوه عملکرد شامپو کرمی شیری

شامپو های صدفی شیری حاوی ترکیبات نرم کننده, الکل ستیل ها و روغن های فراوان هستند که علاوه بر نرمی موها, به بازسازی و ترمیم فولیکول های مو هم کمک می کند و سفتی و خشنی سورفکتانت های شامپو را کاهش می دهد.

در این شامپو ها معمولا از ترکیبات خاصی جهت کرمی و شیری کردن شامپو استفاده می شود که نرم کننده نیز می باشند.

ویژگی های فرمول شامپو کرمی شیری فرمولسازان

1) دارای قدرت نرم کنندگی بالا

2) دارای قدرت ترمیم کنندگی مو

3) دارای کف فراوان

4) حاوی عصاره و ویتامین های مغذی مو

5) عدم دو فازی و ته نشینی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو کرمی شیری

موها را خیس کرده و مقداری شامپو کف دست ریخته و موها را به آرامی ماساژ دهید و سپس با آب ولرم آبکشی نمایید. در صورت نیاز دو مرحله عمل شستشو را انجام دهید.

مزایای استفاده از شامپو کرمی شیری

این شامپو ها به دلیل رنگ کرمی محبوب تر هستند و در ترکیبات آن ها اغلب از مواد نرم کننده و حالت دهنده هم استفاده می شود و نرمی خاصی را به شامپو می بخشد. همچنین این شامپو ها از التهاب و سوزش سر جلوگیری می کنند و حاوی رایحه خوش و دلنشین می باشند.