مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو بچه را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول شامپو بچه, آموزش تولید بچه,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو بچه

فرمول شامپو بچه


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه شامپو بچه

در سال 1953، جانسون اند جانسون شامپو بچه No More Tears خود را معرفی کرد. با این حال، این محصول  خاص یک پیشرفت واقعی برای جایگزینی صابون بود. این شرکت مواد پاک کننده آمفوتریک را به مصرف کنندگان معرفی کرد. اگرچه این مواد به اندازه صابون‌ های سنتی مؤثر نیستند، اما بسیار ملایم هستند، که آنها را به معنای واقعی کلمه برای چشم سازگار می‌ کند و برای پوست حساس اما احتمالاً نه خیلی کثیف نوزاد مناسب است.

شامپو بچه چیست

نوعی محصول شوینده و مراقبت از مو است که برای از بین بردن چربی ها، آلودگی ها، ذرات پوست، شوره سر، آلاینده های محیطی و سایر ذرات آلاینده که به تدریج در مو ایجاد می شود استفاده می شود. به طور ویژه برای استفاده در نوزادان و کودکان خردسال با استفاده از مواد شیمیایی جایگزین که ظاهراً نسبت به شامپو های معمولی, کمتر باعث تحریک چشم و آسیب به مو می شوند، فرموله شده است.

نحوه عملکرد شامپو بچه

غده سباسه سبوم ترشح می کند که یک استر مومی است که پوشش اسیدی پوست سر را حفظ می کند و پوششی ایجاد می کند که پوست را انعطاف پذیر و مرطوب نگه می دارد. سبوم در بزرگسالان بین هر 2 تا 3 روز تولید می شود. افرادی که پوست ظریفی دارند مانند کودکان و نوزادان ممکن است فاصله زمانی بیشتری را تجربه کنند. سبوم همچنین یک پوشش محافظ به تارهای مو می بخشد. برای نوزادان، تولید غدد چربی به اوج خود نمی رسد، بنابراین شستشوی روزانه معمولاً مورد نیاز نیست.

ویژگی های فرمول شامپو بچه فرمولسازان

1) سازگار با پوست های حساس و لطیف

2) عدم سوزش چشم

3) حاوی عصاره ها و ویتامین های مختلف

4) فاقد مواد تحریک زا

5) دارای پی اچ سازگار با پوست

6) دارای علظت و کیفیت بالا

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو بچه

هفته اول و دوم زمانی که هنوز بند ناف کودک قطع نشده است بهتر است هر سه روز یک بار  با اسفنج نرم و مرطوبی کودک را تمیز کنید و بهتر است کودک در معرض ریزش مستقیم آب قرار نگیرد تا به نقاطی از بدنش که حساس‌ ترند آسیب نرسد. برای این کار می‌توانید کودک را داخل اتاق توی یک حوله بپیچید، یک تشت آب ولرم کنارتان بگذارید و هر قسمت از بدنش را که می‌خواهید تمیز کنید از حوله بیرون بیاورید و با اسفنج تمیز کنید. سر و صورت را در آخرین مرحله تمیز کنید که سرما نخورد. استفاده از شامپو بچه از همان روز اول بدون اشکال است و می‌توانید از شامپو بچه‌ های خیلی ملایم برای شستشو استفاده کنید.

مزایای استفاده از شامپو بچه

شامپو بچه برای افراد بزرگسال که موی خشک و آسیب دیده دارند هم بسیار مناسب است زیرا فاقد مواد تحریک کننده و حساسیت زا مانند پارابن، سولفات، الکل، اسانس و عطر می باشد و سورفکتانت های موجود در آن بسیار ضعیف تر از شامپو های مربوط به بزرگسالان می باشد.

از شامپو بچه نیز برای شستشوی روزانه دست و صورت می توان استفاده کرد.

معایب استفاده از شامپو بچه

از آنجا که سورفکتانت‌ های آمفوتریک ملایم‌ تر از سولفات‌ هاست، با موهای شما نیز ملایم‌ تر برخورد کرده و در عین حال اثربخشی کم‌ تری نیز داشته باشد؛ بنابراین ممکن است با استفاده از شامپو بچه برای بزرگسالان، یا چندان موهایتان تمیز نشود و یا مجبور باشید چند بار سرتان را بشویید تا نتیجه دلخواه را بگیرید. شاید هم لازم باشد شامپو را چند دقیقه بیشتر روی سر بگذارید.