مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کرم ضد چروک (لیفت) را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول کرم ضد چروک (لیفت), آموزش تولید کرم ضد چروک (لیفت),

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کرم ضد چروک (لیفت)

فرمول کرم ضد چروک


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه کرم ضد چروک

مصریان باستان از لوازم آرایش برای محافظت خود و احترام به خدایان استفاده می کردند. مصریان باستان از روغن های کرچک، کنجد و مورینگا برای مبارزه با چین و چروک و حفظ جوانی خود استفاده می کردند. آن ها از ماسک عسل و شیر برای مرطوب کردن پوست خود استفاده می کردند و نمک های دریایی را برای لایه برداری و التیام پوست به کار می بردند.

یونانیان باستان نیز  توت و شیر را با هم مخلوط می کردند و به صورت خمیر روی پوست خود می گذاشتند.

کرم ضد چروک چیست

پوست در گذر زمان, دچار پیری, شلی, افتادگی, تغییر رنگ و بد رنگی می شود. کرم های ضد چروک محصولات مراقبتی اند که برای از بین بردن و یا کاهش اثرات پیری طراحی شده اند و پوست را شاداب و نرم و لطیف کرده و سبب رفع پیری و چین و چروک می شود.

نحوه عملکرد کرم ضد چروک

کرم های ضد چروک دارای ترکیبات پیچیده و کار آمدی برای رفع چین و چروک پوست می باشند.

رتینوئید ها منافذ ریز را کاهش می دهند و سبب تحریک کلاژن و نوسازی سلول های پوستی می شوند. این ترکیبات خاصیت ضد التهابی نیز دارند.

آلفا هیدروکسی اسید ها و بتا هیدروکسی اسید ها پیوند های بین سلول ها را حذف کرده و سلول های مرده پوست را حذف می کنند و لایه برداری را انجام می دهند. آلفا هیدروکسی اسید ها ممکن است سبب تحریک و قرمزی پوست نیز گردند.

آنتی اکسیدان ها سبب حذف رادیکال های آزاد می شوند.

ویژگی های فرمول کرم ضد چروک فرمولسازان

1) از بین برنده چین و چروک های پوست

2) رفع شلی و افتادگی پوست

3) حاوی مواد مغذی پوست

4) حاوی ترکیبات آبرسان پوست

5) دارای بافت نرم و سبک

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از کرم ضد چروک

ابتدا پوست خود را کاملا پاکسازی کنید. سپس با انگشت مقداری کرم را بردارید. گونه ها و خطوط لب خود را از وسط صورت خود ماساژ دهید و به سمت بالا و بیرون حرکت کنید. برای درمان چین و چروک پیشانی یا خطوط اخم و روشن کردن پوست، انگشتان شست خود را در قسمت داخلی ابرو قرار دهید. با استفاده از انگشتان هر دو دست، به سرعت به تمام پیشانی و گونه های خود ضربه بزنید تا کرم جذب شود.

مزایای استفاده از کرم ضد چروک

کرم های ضد چروک روند پیری را کند کرده و سبب آبرسانی و تغذیه پوست می شوند. این کرم ها لایه محافظ بر روی پوست ایجاد کرده و پوست را در مقابل گرما و سرما و اشعه خورشید حفظ می کند و خطوط ریز و پنجه کلاغی را از بین می برد و صورت را لک و آکنه جلوگیری می کند.