مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو حیوانات را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول شامپو حیوانات, آموزش تولید شامپو حیوانات,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو حیوانات

شامپو سگ و گربه

فرمول شامپو حیوانات


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه شامپو حیوانات

شـرکت بیفار در سال 1942 توسط آقای برنارد ای تاسیس شد. او برای اداره ی کمپانی خود از اعضای خانواده اش کمک گرفت و این شـرکت را به یک شرکت خانوادگی تبدیل کرد. در ابتدا، آن ها شکلات و محصولات مشابه آن را تولید می کردند اما پس از گذشت مدت زمانی به دلیل این که پدر بزرگ این خانواده به حیوانات خانگی علاقه بسیار شدیدی داشت، به تولید محصولات سگ و گربه پرداختند.

در سال 1950 بیفار رشد چشمگیری داشت و در سال 1970 به اوج خود رسید. اولین محصولات دارویی و دامپزشکی این شـرکت زیر نظر دکتر هنک ای تولید شد.

امروزه این کمپانی در بیش از 86 کشور دنیا محصولات خود را ارائه می دهد. تولیدات این کمپانی در آغاز با ویتامین های سگ و گربه شروع شد و رفته رفته توسعه پیدا کرد. در حال حاضر بیفار با بیش از 70 سال سابقه، حدود 800 محصول کاملا تخصصی و حرفه ای برای حیوانات خانگی از جمله سگ، گربه، پرندگان، جوندگان و خزندگان تولید می کند.

شامپو حیوانات چیست

این شامپو ها به طور خاص برای حیوانات خانگی با پوست ظریف طراحی شده است. این شامپو کاملاً عاری از پارابن و رایحه مصنوعی است. همچنین حاوی ترکیباتی است که کک و انگل را از بین می برد. شامپو ها می توانند ویژگی هایی از جمله ضد استرس، ضد حساسیت، باعث درمان کردن التهابات پوستی شود.

تفاوت شامپو انسان و حیوانات

پوست حیوانات با پوست انسان بسیار متفاوت می باشد و حتی پوست سگ بسیار از پوست انسان قلیایی تر است حال اگر از شامپو های انسان برای حیوانات استفاده شود باعث می شود لایه اسیدی از بین برود که این مورد باعث می شود پوست دچار خشکی شود و راه های ورود میکروب و انگل به بدن باز شود.

ویژگی های فرمول شامپو حیوانات فرمولسازان

1) دارای غلظت و کیفیت بالا

2) ضد کک و ضد انگل

3) مخصوص سگ و حیوانات

4) نرم کننده مو

5) ضد ریزش مو

6) پی اچ سازگار با پوست حیوانات

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو حیوانات

ابتدا حیوان خانگی را در حمام خیس کرده و سپس مقداری شامپو را در کف دست ریخته و کل بدن حیوان را با برس مخصوص شستشو ماساژ دهید و سپس پا ها را کاملا بشویید. سپس آبکشی کنید. مراقب باشید شامپو وارد چشم و گوش حیوان خانگیتان نشود. شستشوی زیاد موجب آسیب به پوست حیوان می گردد و بهتر است هر 5 الی 6 هفته شستشو انجام گردد.

معایب استفاده از شامپو حیوانات

گربه ها و تقریبا همه حیوانات خانگی دارای جنس و پوست حساسی می باشند. در صورت استفاده از شامپو و شوینده های غیر استاندارد که برای حیوانات نیستند باعث بروز مشکلات جدی و جبران ناپذیر می شود. این مشکلات ممکن است در آن واحد مشاهده نشوند و در طول گذشت زمان خودشان را نشان دهند. بهترین شامپو برای گربه شامپویی است که دارای آنزیم های لازم  برای شست و شو و پاکیزکی گربه ها باشد.